Hakkımızda

image

 

Hakkımızda

 

Biz Kimiz ve Neye İnanıyoruz

Permed, kendisini dünyanın önde gelen tıbbi teknoloji şirketlerinden biri olmayı ve müşterileri ile birlikte sağlık hizmetlerini daha iyi hale getirme konusunda kararlıdır. 

İskelet , Kas ve Osteoartrit alanlarında hasta ve hastane sonuçlarını iyileştirmeye yardımcı olan yenilikçi ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

Yaptığımız İşin Merkezinde İnsanlar Var ve Biz Bunun Bilincindeyiz​

Müşterilerimiz ve hastaları yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Yarattığımız teknolojinin gerçek hayattaki etkisi, hasta sonuçlarını iyileştirmeye olan bağlılığımıza ilham veriyor.

İş yerimiz özeldir. Her gün işe geldiğimizde bunu hissediyoruz ve diğerleri bizimle etkileşime girdiklerinde bunu hissediyorlar. İnsanlarımız bizi özel yapan şeydir ve ilerlememizi sağlayan en önemli yapı taşlarımızdır

Bizler yenilikçileriz ve yaratıcılarız. Personelimizin güçlü disipline ve olağanüstü odaklanmasına değer veriyoruz ve işimizi yönetirken yalın ilkeler ve çevik süreçler kullanıyoruz. Girişimci ruhumuzla birleşen bu yol gösterici değerler temeli, Permed’ e yenilikçi fikirler üretme ve başarılı ürünlerden oluşan portföyümüzü büyütme yeteneği ve cesareti verir.

İnovasyonumuz, insanların daha aktif ve tatmin edici yaşamlar yaşamalarını sağlayan, yaşamı değiştiren çözümler yaratır.

_______________

Kendini yüksek dürüstlük ve hesap verebilirlik standartlarına adamış yetenekli liderlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Permed’ de doğru olanı yapmaya kararlıyız. İyi kurumsal yönetim esastır. İşlerimizi yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve en yüksek etik standartlara uygun olarak yürütürüz.

Kuruluşumuzun ön saflarında, Şirketin başarısını yalnızca finansal büyüme ile değil, aynı zamanda kendi yüksek hesap verebilirlik standartlarımızı ne kadar iyi karşıladığımızla ölçen kazanan bir ekip vardır. Yönetim kadromuz yıllık olarak seçilir (CEO’muz Oktay YILDIZ hariç). Yönetim kadromuz birlikte şirketimize ve nihayetinde hizmet ettiğimiz hastaların yaşamlarına fayda sağlayacak kararlar alırken , Permed’ e yönelik eğitim, deneyim ve zengin bir bağlılık geçmişini birleştirir.

Başarılı olabilmek için yeteneğin gerekli olduğuna inanıyoruz ve sektördeki en genç ve yetenekli iş liderlerinden bazılarına sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Mükemmel sonuçların ortaya çıkması için çok güçlü bir liderlik gerekmektedir.  Yönetim ekibimiz, bütün organizasyonumuzu yüksek dürüstlük ve hesap verebilirlik standartlarına göre yönetmeye kararlıdır

Vizyonumuz

Eklenecek.

Misyonumuz

Eklenecek.

Biz Kimiz

Eklenecek.

Translate »