Kullanıcı Sözleşmesi

İPTAL İADE KOŞULLARI

Aldığınız her ürün, ARYA AKADEMİ EĞİTİMİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ garantisi altındadır.

Mal İade Koşulları

Almış olduğunuz ürünün bir mal ise, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden ibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile info@permedsaglik.com a iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine gerdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın cari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan ibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına  ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Müşterinin hakkı olmayan promosyon sonucu alacağı haksız indirimler tespit edilirse hizmet, ücret iadesiz iptal edilir. Sistemdeki telefon numarası ve mail adresi belgelendiği takdirde değiştirilir. Aksi durumda değiştirilmez.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kar iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kar iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kar servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartına veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli saşlarda yapılan iadeler bankanız

tarafından kredi kartınıza her ay ar bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Hizmet iade koşulları

Satın aldığınız Canlı/Online Ders paketleri, Satın alma gerçekleştiği andan ibaren 14 gün içinde info@permedsaglik.com   adresine dilekçe ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iptal- iade/cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Paket Bedelinin %10’u + (Paket/Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücret + ders kitapları bedeli iade yada iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirlen hesaba aktarılır.

Ayrıca; İptal etmek istediğiniz sırada henüz Canlı eğiminiz başlamamış ve kargonuz çıkmamış ise sadece hediye edilen video ders ücret talep edilir. Ayrıca bir kesin yapılmaz.

San aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise;

“6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tükeciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek sureyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

NOT: Kampanyalı dönemde kayıt olunan eğitim programlarında ve KAMP Programlarımızda iade süreci bulunmamaktadır.

Herhangi bir paket iptal erdiğiniz takdirde eski öğrenci statünüz düşer ve eski öğrencilerimizin yararlandığı indirimlerden ve

kampanyalardan yaralanamazsınız.

Translate »